e-FRACTAL - e-business driven company

en cs

Novinky

15.7.2017|

Společnost e-FRACTAL dodala vlastní softwarovou platformu pro elektronický aukční systém a související služby.

4.5.2016|

V minulých dnech jsme úspěšně dokončili migraci našich klíčových systémů na novou cloudovou platfomu, kterou jsme budovali od počátku roku.  

1.4.2016|

Společnost e-FRACTAL jako Microsoft Certified Partner rozšířila svou specializaci o poskytování služeb na platformě Microsoft Azure.

14.2.2016|

Dokončili jsme instalaci a testování nové cloudové platformy, která je i největší investicí tohoto druhu za dobu existence naší firmy.

17.1.2016|

17. ledna 2001 byla společnost e-FRACTAL odštěpena od společnosti FRACTAL a tak dnes slavíme 15 let.

archiv

e-FRACTAL, s.r.o. je softwarová a konzultační společnost, jejíž služby a produkty využívají klienti na  všech kontinentech.

Poskytujeme expertní a konzultační služby s vysokou přidanou hodnotou. Navrhujeme a stále častěji dokonce vymýšlíme technologie vhodné pro projekty klientů. Zajišťujeme výzkumnou a prototypovou část projektu. Samozřejmostí je zpracování kompletní dokumentace. Dodávkou naše spolupráce s klientem nekončí. Zaštiťujeme i provoz, hostování aplikace a podporu na definované úrovni.

Množství úspěšných referencí a unikátních projektů neustále rozšiřujeme. Může mezi nimi být i ten Váš!

I přesto, že se stále ztotožňujeme s naším dlouho používaným sloganem: „e-FRACTAL – e-business driven company“, rozhodli jsme se novou etapu rozvoje naší společnosti podpořit novým sloganem:
„e-FRACTAL – where projects grow!“. e-FRACTAL je totiž opravdu místem, kde projekty vyrůstají!

 

Ocenění a certifikace

Ocenění

TeamViewer ke stažení